Vi har åbnet 24 timer i døgnet alle 365 dage om året her på hjemmesiden og på mail.

Vi træffes på nedenstående mailadresser.

Du er velkommen til at sende en mail med en bestilling, eller lave en forespørgsel på pris – men husk vi skal bruge leverings-adresse for at oplyse en pris på transport.

 

 

Nørresundby:
Vedrørende maskiner/materiel fra Nørresundby:

Lasse Holsko
lasse@industrivejensmaskiner.dk

Telefon: 81 75 00 00 – 27 50 96 24

Daniel Kirch
daniel@industrivejensmaskiner.dk
Telefon: 30 59 79 29

Lars Sørensen
lars@industrivejensmaskiner.dk
Telefon: 53 78 78 87

 

Aabybro:
Vedrørende maskiner/materiel fra Aabybro:

Jan Holsko
jan@industrivejensmaskiner.dk

Telefon: 20 43 56 94

Bogholder
Lene Christensen
lenec@industrivejensmaskiner.dk
Telefon: 42 23 92 74

 

Hedensted:
Vedrørende maskiner/materiel fra Hedensted:

Morten Damholdt
morten@industrivejensmaskiner.dk
Telefon: 71 78 66 66

 

Henrik M. Olsen
henrik@industrivejensmaskiner.dk
Telefon: 53 88 30 32